• Hodnotenie tried, pripravované akcie

• Súťaž Trieda roka 2022/2023

Aj tento rok súťažíme opäť o triedu roka

Triedy, ktoré sa uchádzajú o triedu roka musia dokázať, že sa zaujímajú nielen o svoju triedu, ale aj o školu, pretože sa zapájajú i do rozmanitých súťaži organizovaných školou.

Súťaž Trieda roka 2021/2022

Slávnostne oznamujeme výsledky súťaže Trieda roka v školskom roku 2021/2022:

1. stupeň

1. miesto 3.B
          2. miesto 3.C
          3. miesto 3.A

2. stupeň
          1. miesto 6.B

2. miesto 5.B

3. miesto 9.B

Umiestnené triedy dokázali, že sa zaujímajú nielen o svoju triedu, ale aj o školu, pretože okrem nádherných nástenok a poriadku v triedach sa zapájali i do rozmanitých súťaži organizovaných školou i do zberovej činnosti. Žiaci 3.B budú odmenení príspevkom na výlet, ktorý sa avšak kvôli vysokým teplotám uskutoční v novom školskom roku v septembri 2019.

Gratulujeme!

Trieda roka 2017/2018

Každý rok sa žiaci od 4. - 9. ročníka zúčastňujú súťaže Trieda roka, ktorú organizuje Žiacky parlament ZŠ Martinská. Tento rok sa do nej zapojili i žiaci 3. ročníkov. Súťaž je rozdelená na prvý a druhý stupeň a v každej kategórií má možnosť najlepšia trieda získať titul triedy roka. Titul je spojený i s nejakou finančnou či vecnou odmenou pre víťaznú triedu. V súťaži sa berie ohľad na poriadok v triedach počas roka, úprava nástenky, ktorá musí korešpondovať s témou mesiaca a zapájanie sa do školských aktivít. Tohtoročné aktivity počas školského roka 2017/2018 zahŕňali: Olympíjsku súťaž, Májovú súťaž, zber papiera a projekt ALINO. V silnej konkurencii napokon v jednotlivých kategóriách zvíťazili:
          1. stupeň

1. miesto 4.A
          2. miesto 4.B

3. miesto 3.C

2. stupeň

1. miesto 5.A

2. miesto 7.B

3. miesto 6.B

Víťazom srdečne blahoželáme a porazeným želáme viac šťastia budúci rok.

"Sladké poďakovanie" pre triedu roka od rodičov z lásky.......a huráááá na prázdniny :):)