Naša škola sa zapojila do projektu Elektroodpad- dopad 6.
V rámci projektu bude dňa 14.12.2022 (v stredu) prebiehať na škole ZBER ELEKTROODPADU.
Kedy môžete priniesť ELEKTROodpad?
14.12.2022 (streda) 14:00-15:00
Kam ho priniesť?
hlavný vchod (pri recepcii)
Čo priniesť?
-starý, nepotrebný, alebo pokazený elektroodpad:
-žehličky na vlasy, kulmy, fény, holiace strojčeky, zubné kefky
-malé rádia, prenosné malé reproduktory
-kamery, fotoaparáty
-stolové lampy, hračky, kalkulačky
-mixéry, rýchlo varné kanvice, kuchynské roboty
-mobilné telefóny, notebooky, príslušenstvá k mobilom / NB / PC (slúchadlá, nabíjačky...)
-tužkové batérie, žiarivky, vŕtačky, skrutkovače...
Škola za vyzbieraný elektroodpad môže získať lietajúci tanier, švihadlo, futbalovú loptu, set na bedminton, volejbalovú loptu alebo volejbalovú sieť.
Aktivity realizované v rámci projektu Elektroodpad- dopad 6 v spolupráci s CEEV Živica a SEWA, a.s.