Školská športová liga

Naše úspechy v ŠŠL

šk. rok 2018/2019

Školská športová liga 2018/2019

Aj v tomto školskom roku sme boli súčasťou športového zápolenia medzi žilinskými školami. Tradične sme si sily merali v plávaní, futsale, vybíjanej, atletike, lyžovaní a florbale. Žiaci podávali výkony, ktoré im priniesli v konečnom rátaní 1.miesto. Všetkým gratulujeme a prajeme veľa športových úspechov.

šk.rok 2016/2017

Už siedmy rok po sebe boli žilinské športoviská centrom zápolenia žiakov. Školská špportová liga opäť preverila schopnosti a mladé detské talenty v rôznych disciplínach. Nepodarilo sa nám obhájiť titul, ale rozdiel troch bodov ukazuje, že sme rovnocenný súper. Víťazom GRATULUJEME a tešíme sa na ďalší ročník súťaže.

šk.rok 2015/2016

Pohár pre víťaza Školskej športovej ligy opäť v našej škole

Záver školského roka priniesol aj tento rok výsledky Školskej športovej ligy. Žiaci našej školy, ktorí sa ligy pravidelne zúčastňovali, si v piatok 30. júna 2016 boli na Mestskom úrade slávnostne prebrať ocenenia za svoje výkony. Po otvorení pánom primátorom boli ako prví ocenení jednotlivci, potom tímy a čerešničkou na torte bolo vyhlásenie celkového víťaza ligy. Po roku sa putovný pohár pre najlepších vrátil opäť do našej školy. Všetkým športovcom gratulujeme a ďakujeme im za športovú reklamu, ktorú našej škole robia.

fotoalbum tu

Pohár primátora mesta

Dňa 2. októbra 2015 sa v Žiline konal Beh pre najmenších, na ktorom sa úspešne zúčastnili i žiaci našej školy.

Do behu, ktorý sa konal na Námestí Andreja Hlinku a v Sade SNP sa zapojili žiaci 1. až 3. ročníka žilinských základných škôl. V šiestich kategóriach súťažilo vyše 190 detí, ktorým fandil i samotný primátor.

Naši žiaci svojimi športovými výkonmi vybojovali pre školu body do Školskej športovej ligy, čím sa ZŠ Martinská dostala na 1.miesto v ŠŠL s hrdými 770 bodmi.

Výsledky našich úspešných žiakov v Behu pre najmenších:

1.ROČNÍK DIEVČATÁ:

4. miesto: Nina Ondáková, 1.A

1.ROČNÍK CHLAPCI:

4. miesto: Patrik Šándor, 1.A

2.ROČNÍK DIEVČATÁ:

2. miesto: Simona Kantoríková, 2.C

3.ROČNÍK DIEVČATÁ:

3. miesto: Alexandra Duháčková, 3.B

3.ROČNÍK CHLAPCI:

1. miesto: Filip Kvašňovský, 3.A

3. miesto: Daniel Hodas Pauer, 3.A

5. miesto: Ondrej Kutlik, 3.B

ĎAKUJEME : - )

šk. rok 2014/2015

Piaty ročník školskej športovej ligy priniesol so sebou športové zápolenie ako sa patrí. Žiaci získavali pre svoju školy body, ktoré v konečnom rátaní priniesli ako radostné pocity, tak aj pocity sklamania. Z jednotlivých disciplín obsadila naša škola, žiaci 4. ročníka, 1. miesto vo vybíjanej. V celkom poradí škôl sme obsadili 2. miesto so 6 bodovov stratou na víťaza. Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým žiakom, ktorí sa podielali na boji o víťazstvo, ktoré nám ušlo len o fúz. Rovnaká vďaka patrí aj pedagógom, ktorí žiakov na disciplíny počas roka pripravovali.

ĎAKUJEME !

V posledných školských rokoch sme zaznamenali výrazné úspechy v športovom zápolení našich žiakov. Za uplynulé 4 roky školskej športovej ligy - súťaži v rôznych disciplínach ako plávanie, vybíjaná, futbal, florbal, outdoor, atletika, sme sa trikrát stali jej absolútnymi víťazmi. Do nového školského roku vstupujeme s vysokým športovým nasadením v snahe obhájiť našu športovú povesť.