• Erasmus+ KA122-SCH - Rastieme spolu

• “Erasmový deň” opäť na našej škole!

Dňa 14.10 prebiehal na našej škole “Erasmový deň”, ktorý bol súčasťou celosvetového podujatia Erasmus Days.  Ide o každoročnú  iniciatívu, ktorá slúži na oslavu a propagáciu programu Erasmus+ a iných projektov podporovaných Európskou úniou. Tieto dni sú určené na zvýšenie povedomia o prínosoch mobilít, vzdelávania a odbornej prípravy poskytovanej programom Erasmus+.

Cieľom dnešného dňa bolo oboznámiť našich žiakov s novoschváleným projektom pod názvom G.R.O.W, ktorý je zameraný na spoločný rast - fyzické, duševné zdravie žiakov i učiteľov - vzdelávanie a zážitky, ktoré výrazne  prispievajú k bezpečnému prostrediu na našej škole.

K interaktívnejšiemu obsahu sa dostanete aj prostredníctvom sociálnej siete Instagram, ktorý slúži na prezentáciu nášho projektu.