• Testovanie pohybových predpokladov

Testovacie batérie - ATLETIKA, BASKETBAL

Testovacie_baterie_-_Atletika__Basketbal.docx

Športová skupina so zameraním na športy - ATLETIKA, BASKETBAL

Výber do športovej skupiny sa uskutoční na základe výsledkov testov. Testy zostavili a budú vyhodnocovať kvalifikovaní tréneri.

Žiaci v športovej skupine, budú zoskupení v jednej triede, aby tvorili kolektív. Zvyšok triedy bude doplnený žiakmi, ktorí športovú prípravu nebudú mať. Treba rátať, že sa triedne kolektívy (niektorých tried) upravia.

Hodiny športovej prípavy sú 3 hodiny navyše do rozvrhu. Žiaci neprichádzajú o žiadne iné vyučovacie hodiny.

Podmienkou člena športovej skupiny je byť registrovaný v klube (atletickom, basketbalovom). Toto členstvo je platené, rodičia hradia mesačné členské.

Zaradenie hodín v rámci rozvrhu - nultá hodina so začiatkom o 7.00 alebo na konci vyučovania (záleží podľa rozvrhu).

Aktuálna výška členského (k 30.5.2024)

členské v atletickom klube AKAZA - 31€/ mesiac

členské v MBK Victoria - 50€/ mesiac

Výšku členského ostatných klubov so zameraním na tieto športy nepozáme.

Informácie čo všetko zahŕňa členský príspevok získate v športových kluboch.